Městská poliklinika Praha +420 222 924 211

Otevírací doba polikliniky

Po - čt7:00 - 15:45 hod
7:00 - 14:30 hod

Zobrazit více

 

 

 

 

 

 

 

COVID-19

Vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci s koronavirem  je v prostorách MPP (VČETNĚ SAMOOBLUŽNÉ RESTAURACE) bezpodmínečně nutné dodržovat všechny zásady protipandemických opatření. V budově musí každý klient a návštěvník nosit ochranu dýchacích cest (roušku nebo respirátor) a musí využít desinfekce rukou.

V případě nedodržení těchto zásad, nebude klient vpuštěn do budovy MPP a nebo z ní bude vykázán.

 

Uzávěra Protialkoholní záchytné stanice 

 

Dovolte nám, abychom vás informovali, že v rámci rekonstrukce budovy Protialkoholní záchytné stanice (PZS) dojde v době od 3.8. do 28.8. k úplné uzávěře PZS. Tato uzávěra je nutné z hlediska postupu stavebních prací. 

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

______________________________________

Přehled ordinacíNaši lékaři

 

O poliklinice

Vítáme Vás na stránkách naší organizace, která se nyní od 1. ledna 2009 jmenuje Městská poliklinika Praha.  Jsme příspěvkovou organizací a našim zřizovatelem je hlavní město Praha.

V minulých letech se naše organizace jmenovala Studentský zdravotní ústav Praha. Ke změně názvu došlo po té, kdy část vysokoškolských studentů zůstala ve zdravotní péči svých registrujících lékařů a naše zdravotnické zařízení začali využívat občané Prahy a okolí a návštěvníci Prahy, včetně cizinců.