Městská poliklinika Praha +420 222 924 211

Otevírací doba polikliniky

Po - čt7:00 - 15:45 hod
7:00 - 14:30 hod

Zobrazit více

Výdej OOP byl ukončen k dnešnímu dni (22.5.2020)

ODBĚROVÉ MÍSTO COVID 19

Dnes 20.5.2020 v odběrovém stanu Výstaviště Praha v Holešovicích z technických důvodů neprobíhají testy na COVID-19.

Od 6.4.2020 zahajujeme provoz odběrového místa, ve kterém se budou moci lidé testovat na nákazu novým typem koronaviru. Odběrové místo se nachází v areálu Výstaviště Praha v Holešovicích. 

Fungovat bude každý všední den od 08:00 - 18:00 v režimu drive-thru a obslouží klienty, které k odběru pošle praktický lékař, nebo hygienik.  

K vyšetření se nemusíte objednávat, nevolejte nám. Všechny informace najdete v „Pokynech“

KE STAŽENÍ:

Pokyny+mapa.pdf

DALŠÍ ODKAZY:

Foto odběrového centra

 

 

COVID-19 KORONAVIR

Dear clients of Prague Municipal Medical Center,

with regard to the coronavirus pandemic and the following preventive anti-epidemic measures, I would like to ask you to consider your planned medical examinations in our policlinic, if it is not a must. Company health-care services and other similar check-ups (e.g. for driving licence, etc.) are suspended. If you need some advice, eReceipt, eSicknote or another confirmation, you can email your doctor. Only if you cannot email your doctor, use the phone. If your check-up is necessary, respect instructions of our medical staff. When you enter the policlinic, keep two meters distance from the others and if possible, wear protective face masks. Respecting these principles protects you, your fellow citizens, and our health staff as well. You can follow new information on our web and Facebook. Please avoid unnecessary calls to our clinic. Thank you for your understanding and cooperation. 

David Doležil, M.D., Ph.D., MBA

Director 

  

 NÁVŠTĚVY JEDNOTLIVÝCH ORDINACÍ

Vážení klienti Městské polikliniky Praha,

v souvislosti s pandemií koronavirem a v souvislosti s protiepidemickými opatřeními Vás žádám, abyste zvážili plánované vyšetření v našem zařízení, pokud to nepovažujete za nezbytně nutné. Zcela jsou zrušeny do odvolání Pracovně lékařské služby a další  obdobná vyšetření (např. na řidičský průkaz atd.). Pro konzultaci, eRecept, eNeschopenku či jiné potvrzení můžete využít e-mail na svého lékaře, jen pokud nemůžete zaslat e -mail, využijte  telefon. V případě, že opravdu vyšetření potřebujete, respektujte pokynů zdravotníků při vstupu do polikliniky. Dodržováním těchto zásad ochrání sebe, spoluobčany i zdravotníky. Nové informace sledujte na našem webu a  facebooku. Zbytečně nám netelefonujte. Děkuji za pochopení a součinnost.

MUDr. David Doležil, PhD, MBA

ředitel MPP

 

 

UZAVŘENÍ SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACE

Z důvodů preventivních opatření bude od pondělí 16.3.2020 uzavřená do odvolání samoobslužná restaurace pro veřejnost.

 

 

 

______________________________________

Přehled ordinacíNaši lékaři

O poliklinice

Vítáme Vás na stránkách naší organizace, která se nyní od 1. ledna 2009 jmenuje Městská poliklinika Praha.  Jsme příspěvkovou organizací a našim zřizovatelem je hlavní město Praha.

V minulých letech se naše organizace jmenovala Studentský zdravotní ústav Praha. Ke změně názvu došlo po té, kdy část vysokoškolských studentů zůstala ve zdravotní péči svých registrujících lékařů a naše zdravotnické zařízení začali využívat občané Prahy a okolí a návštěvníci Prahy, včetně cizinců.