Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

Volná místa

  

Městská poliklinika Praha vyhlašuje výběrové řízení

na pozici vedoucího fyzioterapeuta.

Požadujeme specializovanou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb. a praxi ve vedoucí pozici.

Nástup možný od 1.11.2017 nebo dle dohody.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv s přímou spoluprací s lékařem FBLR, zaměstnanecké stravování, dovolenou v délce 25 dnů a možnost dalšího vzdělávání. 

Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na e-mail: t.darasova@prahamp.cz.

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

   

  • Dentální hygienistku na dohodu o pracovní činnosti s nástupem ihned nebo dle domluvy. Nabízíme pracovní dobu dle dohody, zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče a přátelský kolektiv.

 

  • ORL lékaře/ku na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Kožní/ho lékaře/ku na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie). Nabízíme zavedenou ambulanci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Lékaře/ku na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Mgr. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg