Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

Volná místa

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

 

  • Praktického lékaře/ku s atestací s nástupem od 1.1.2018 nebo dle dohody.  Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Radiologického asistenta/ku s nástupem od 1.1.2018 nebo dle dohody. Požadujeme způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, pracovní dobu od pondělí do pátku v jednosměnném provozu, zajímavé finanční ohodnocení, přátelský kolektiv s přímou spoluprací s lékařem, zaměstnanecké stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Fyzioterapeuta/ku na částečný úvazek s nástupem dle dohody jako zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost a následnou mateřskou a rodičovskou dovolenou. Požadujeme specializovanou/odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé finanční ohodnocení, přátelský kolektiv s přímou spoluprací s lékařem FBLR, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • ORL lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Kožní/ho lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody.  Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie).  Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Lékaře/ku na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Mgr. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg