Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

Volná místa

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

  • Kuchaře do samoobslužné restaurace na HPP (úvazek 1,0) s nástupem v lednu 2017 nebo dle dohody. Požadujeme min. vyučení v oboru kuchař a praxi ve stravovacím provozu. Dále požadujeme spolehlivost a bezúhonnost. Nabízíme pracovní dobu od pondělí do pátku, tabulkový plat, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zaměstnanecké stravování, 25 dní dovolené a možnost dalšího vzdělávání.

 

  • Všeobecnou sestru do ambulance praktických lékařů na HPP (úvazek 1,0) s nástupem od 1.1.2017. Požadujeme SZŠ, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“). Nabízíme práci v jednosměnném provozu (od 7:00 do 15:30) a jeden den v týdnu odpolední služba (od 10:00 do 19:00), tabulkový plat, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zaměstnanecké stravování, 25 dní dovolené a možnost dalšího vzdělávání.

 

  • Klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem 1.3.2017 nebo dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie). Nabízíme zavedenou ambulanci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Kožního lékaře/dermatologa s atestací na plný pracovní úvazek (1,0) s nástupem ihned nebo dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Lékaře FBLR na úvazek 0,5 s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Očního lékaře na zkrácený úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Zubní lékaře či stomatology na služby LSPP zubní na DPČ v centru Prahy. Možnost výběru směn na základě domluvy s vedoucím lékařem zubní pohotovosti.

 

  • Lékaře na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Bc. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg