Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

Volná místa

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

  • Lékaře/ku v oboru psychiatrie na plný či částečný úvazek s nástupem od 1.8.2017 nebo dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • ORL lékaře/ku na plný úvazek s nástupem 1.7.2017 nebo dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Kožní/ho lékaře/ku na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Dentální hygienistku na DPČ s nástupem dle dohody. Nabízíme pracovní dobu dle domluvy, zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv.

 

  • Všeobecnou sestru na LSPP zubní. Požadujeme SZŠ, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“), dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a schopnost práce na PC. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti na lékařské službě první pomoci s možností výběru směn, zajímavé finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

 

  • Klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie). Nabízíme zavedenou ambulanci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Lékaře/ku FBLR na úvazek 0,5 s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Zubní lékaře/ku či stomatology na služby LSPP zubní na DPČ v centru Prahy. Možnost výběru směn na základě domluvy s vedoucím lékařem zubní pohotovosti.

 

  • Lékaře/ku na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Přijmeme pro naše pracoviště Protialkoholní záchytné stanice:

 

  • Sanitáře na plný úvazek s nástupem od 1.9.2017 nebo dle dohody. Požadujeme Osvědčení o absolvování kurzu pro pomocné zdravotnické pracovníky/akreditovaný kvalifikační kurz Sanitář, fyzickou zdatnost a bezúhonnost. Nabízíme práci v nepřetržitém 12-ti hodinovém provozu, přátelský kolektiv, tabulkový plat, příspěvek na stravování formou stravenek a možnost dalšího vzdělávání.

 

 

Informace: Mgr. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg