Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

Volná místa

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

  • Hlavní účetní na HPP (úvazek 1,0) s nástupem 1.5.2017. Požadujeme SŠ vzdělání, praxi v účetnictví, praxi ve vedoucí pozici. Zkušenosti s programem Gordic a znalost problematiky příspěvkových organizací výhodou. Dále požadujeme dobrou znalost MS Office, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování, 25 dnů dovolené a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Všeobecnou sestru na LSPP zubní. Požadujeme SZŠ, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“), dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a schopnost práce na PC. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti na lékařské službě první pomoci s možností výběru směn a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

 

  • Fyzioterapeuta (úvazek 0,4) s nástupem od 1.6.2017 nebo dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe výhodou. Nabízíme pracovní dobu pracovní dobu převážně v odpoledních hodinách s možností výběru, tabulkový plat, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem 1.3.2017 nebo dle dohody. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie). Nabízíme zavedenou ambulanci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Lékaře FBLR na úvazek 0,5 s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Očního lékaře na zkrácený úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou ordinaci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání.

 

  • Zubní lékaře či stomatology na služby LSPP zubní na DPČ v centru Prahy. Možnost výběru směn na základě domluvy s vedoucím lékařem zubní pohotovosti.

 

  • Lékaře na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Bc. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg