Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

 

Volná místa

 

Přijmeme pro naše pracoviště Protialkoholní záchytná stanice, Praha 8:  

 

  • Vedoucího lékaře s atestací z klinického oboru na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v nepřetržitém 12-ti hodinovém provozu, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost využití služebního bytu, příspěvek na vzdělávání a další benefity.
  • Lékaře s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v nepřetržitém 12-ti hodinovém provozu, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost využití služebního bytu, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

  • Všeobecnou sestru na plný úvazek do jednosměnného provozu. Požadujeme SZŠ v oboru všeobecná sestra, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a schopnost práce na PC. Nabízíme přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zaměstnanecké stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na vzdělávání a další benefity. Nástup možný 1.8.2018 nebo dle dohody.

 

  • Fyzioterapeuta/tku na částečný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme specializovanou/odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb. Nabízíme rozložení pracovní doby dle domluvy a možností pracoviště, příjemné pracovní prostření v centru Prahy, přátelský kolektiv s přímou spoluprací s lékařem FBLR, zaměstnanecké stravování a možnost dalšího vzdělávání.

 

  • RTG lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Kardiologa či diabetologa s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Gynekologa s atestací na částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • ORL lékaře/ku s atestací na částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Praktického lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

  • Lékaře/ku na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Mgr. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

Informační povinnost spojená se zpracováním životopisů

 

 

 

 

 

20. 9. Oleg

Zítra: Matouš
mppraha_footer.jpg