Magistrát praha město
Drobečková navigace

Úvodní strana > Volná místa

 

Volná místa

 

Přijmeme pro naše pracoviště Protialkoholní záchytná stanice, Praha 8:

 

 

Městská poliklinika Praha vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucího lékaře Protialkoholní záchytné stanice.

Požadujeme atestaci z klinického oboru.

Nabízíme práci na plný či částečný úvazek v nepřetržitém 12-ti hodinovém provozu, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost využití služebního bytu, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

Nástup dle dohody.

 

Dále přijmeme:

 • Lékaře s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v nepřetržitém 12-ti hodinovém provozu, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost využití služebního bytu, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

Přijmeme pro naše pracoviště Praha 1, Spálená 12:

 

 • Asistenta/ku IT na částečný úvazek s nástupem od 1.4.2018 nebo dle dohody. Požadujeme SŠ s technickým zaměřením, základní znalost IT, 1. úroveň uživatelské podpory, logické myšlení a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, pracovní dobu od pondělí do pátku od 7:00 do 11:00, zaměstnanecké stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • Účetní či hlavní účetní na plný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání, praxi v účetnictví, zkušenosti s programem Gordic, znalost účetnictví a rozpočetnictví příspěvkové organizace výhodou. Dále požadujeme dobrou znalost MS Office, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, vstřícnost, komunikativnost, a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na vzdělávání a další benefity z FKSP.

 

 • Technického pracovníka k zajišťování údržby a správy budov zdravotnického zařízení na plný úvazek s nástupem dle dohody. Požadujeme SŠ vzdělání technického zaměření a praxi se správou obdobných zařízení, řidičský průkaz typu B, vyhlášku 50/1978 Sb.. Dále požadujeme spolehlivost, pracovitost, pečlivost, vstřícnost, komunikativnost, a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, pracovní dobu od pondělí do pátku, zaměstnanecké stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na vzdělávání a další benefity z FKSP.

 

 • Dentální hygienistku na dohodu o pracovní činnosti na 2-3 dny v týdnu. Požadujeme  způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. Nabízíme pracovní dobu dle dohody, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a zavedenou ordinaci.  

 

 • Fyzioterapeuta/ku na částečný úvazek s nástupem dle dohody jako zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost a následnou mateřskou a rodičovskou dovolenou. Požadujeme specializovanou/odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé finanční ohodnocení, přátelský kolektiv s přímou spoluprací s lékařem FBLR, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • RTG lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme práci v centru Prahy, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • Gynekologa s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • ORL lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • Praktického lékaře/ku s atestací na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody. Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.

 

 • Lékaře/ku na služby LSPP praktické lékařství na DPČ s atestací z praktického lékařství pro dospělé.

 

Informace: Mgr. Táňa Darášová

                     tel.: 222 924 214

                     e-mail: t.darasova@prahamp.cz

 

 

 

 

 

 

mppraha_footer.jpg